Tutaj jesteś

O czym należy pamiętać przy przedłużaniu rzęs?

30 czerwca 2021 Lifestyle

Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg przedłużania rzęs. Ta popularność wynika z coraz większej dostępności tej usługi, a także różnych możliwości stylizacji. Każda kobieta może wybrać taki efekt na swoich rzęsach, jaki tylko sobie wymarzy. Jednak wciąż wiele osób waha się, czy rzeczywiście warto zdecydować się n przedłużanie. W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje o tym zabiegu. Nie są to tylko rzeczy na temat samych rodzajów rzęs i stylów przedłużania, ale także ważne kwestie praktyczne!

O czym trzeba wiedzieć przed pierwszym przedłużaniem rzęs?

Nim zdecydujesz się na zabieg musisz przede wszystkim znaleźć odpowiednią osobę, która Ci go wykona. Nie idź do pierwszej lepszej kosmetyczki, o której nic nie wiesz! Szczególnie, jeśli jest to Twój pierwszy raz. Osoba, która zna się na przedłużaniu rzęs powinna najpierw przeprowadzić z Tobą krótką rozmowę oraz ocenić, czy może u Ciebie przeprowadzić zabieg. Przeciwwskazania są różne, np. choroby oczu, bardzo osłabione rzęsy czy też problemy hormonalne! Koniecznie jest także przeprowadzenie próby uczuleniowej na klej. Polega to na nałożeniu kropelki preparatu na skórę, na przykład za uchem. Jeśli w ciągu 24h nic się nie stanie, to można wykonać stylizację. O tym, jak wygląda sam zabieg, możesz przeczytać na stronie www.przedluzanierzes.net.pl.

O czym trzeba wiedzieć po przedłużaniu rzęs?

Z pewnością przedłużane rzęsy jest dużą wygodą. Nie musimy ich codziennie malować, a nasze spojrzenie jest po prostu piękne. Jednak nie oznacza to, że o przedłużane rzęsy nie trzeba dbać! Po wykonaniu stylizacji dostaniesz szczoteczkę, którą codziennie należy rozczesywać kępki. Rzęsy trzeba też regularnie myć! Zachowanie ich higieny jest niesamowicie ważne. W gęstych kępkach bardzo łatwo o osadzanie się brudu i bakterii. Dlatego właśnie rzęsy należy myć codziennie wodą z mydłem. Nie należy stosować tłustych płynów czy olei! Rozpuszczają one klej i powodują wypadanie rzęs!

Piękne rzęs jak z obrazka!

Jeśli będziesz pamiętać o odpowiedniej higienie, a dodatkowo nie masz żadnych przeciwwskazań do wykonania przedłużania, to jak najbardziej zdecyduj się na takie rozwiązanie! Na pewno będziesz zadowolona i zakochasz się w swoim nowym wyglądzie. Do wyboru są różne rodzaje rzęs – długość, skręt i sama stylizacja. Na pewno dobierzesz sobie coś, co idealnie podkreśli Twoje oczy! Stylistka także podpowie Ci, na co najlepiej się zdecydować.

sklep z zabawkami

Redakcja anielno.pl

Każdy członek zespołu wnosi swoje unikalne doświadczenie i wiedzę, co pozwala nam dostarczać wysokiej jakości materiały.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?