anielno.pl

Rodzicielstwo i Lifestyle

Prześcieradło z gumką dla bezpieczeństwa Twojego maluszka

Prześcieradło z gumką dla bezpieczeństwa Twojego maluszka

Prześcieradło z gumką uszyte z naturalnego materiału to bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka. Poznaj jakie są zalety bawełnianego prześcieradła dla dzieci.

przescieradlo-90x180

Prześcieradło jersey, czyli najwyżej jakości bawełna

przescieradlo-80x180

Komfortowy sen przez długi czas może zapewnić dobrze dobrana pościel do łóżeczka. Jeżeli prześcieradło nie będzie podrażniało szwami oraz nie będą się na nim tworzyły zwały materiału nie zakłóci snu dziecka. Jednolita powierzchnia ma znaczenie.

Bawełniane prześcieradło z gumką 90×180 zapewni dziecku długi sen. Mocny materiał nie mnie się łatwo, a jego prasowanie nie stanowi problemu. Podobnie jak podczas wielokrotnego prania nie wpłynie to na jego jakość.

Najwyższej jakości bawełna nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby wydzielać się spowodowane kontaktem z ciepłym ciałem. Co więcej naturalność materiału nadaje mu właściwości oddychające i odprowadzające nadmiar wilgoci. Materiał jest przewiewny i delikatny.

Bawełny stosowane do pościeli dla dzieci posiadają certyfikat OEKO, który świadczy o ich wysokim standardzie.

Idealnie trzymająca gumka

przescieradlo-80x180

Gumka trzymająca prześcieradło zapewnia, że nie przesunie się ono podczas snu dziecka. Prześcieradło z gumką 80×180 ochroni materac przed zabrudzeniami oraz jego niszczeniem. Tkanina w prześcieradle jest dobrze przymocowana dzięki czemu nie wymaga częstego prasowania.

W razie potrzeby możesz zamówić prześcieradło, które zostanie uszyte idealnie na wymiar materaca co dodatkowo zapewni jego doskonałe dopasowanie.

Prześcieradło z gumką 90×200 może zostać wykonane z bawełny. Materiał jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale też dobrze poddaje się zabiegom krawieckim.

Gumka jest również bezpieczna dla dziecka ponieważ nie zawiera w sobie żadnych części, które mogłyby zostać oderwane i zjedzone przez dziecko.

Prześcieradło bawełniane – różne wzory

przescieradlo-z-gumka-80x180

Prześcieradła występują w najróżniejszych wzorach. W zależności od tego, czy ma ono służyć chłopcu czy dziewczynce możesz wybrać motyw przewodni.

Również kolor prześcieradła dostosujesz do aranżacji w pokoju. Stwórz spójną całość żeby Twoje dziecko nie było przebodźcowane zbyt dużą ilością barw. Agresywne i zmieniające się co chwile odcienie mogą przeszkadzać w zapadnięcia w zdrowy sen.

Różnorodność wzorów pozwala na dostosowanie łóżeczka do gustu dziecka. Jeżeli kocha zwierzątka czeka na Ciebie wybór pośród misiów i jednorożców. Autka oraz serduszka, lamy i dinozaury. W asortymencie znajdziesz wszystkie motywy, które spodobają się maluchom.

Decyzja zakupowa podjęta, teraz czas na spokojny sen maluszka.

przescieradlo-90x200